Plamy z oleju na kostce - pozbądź się plam!

Plamy na kostce powstałe z oleju to jedne z najbardziej uporczywych zabrudzeń, a jednocześnie bardzo nieestetycznych. Co więcej, taka powierzchnia staje się często śliska, a przez to niebezpieczna dla ludzi. Choć nie brakuje domowych sposobów podejmowanych w celu ich usunięcia, w znakomitej większości przypadków nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów. W takiej sytuacji należy sięgnąć po specjalistyczny, mocny środek, o potwierdzonej skuteczności, taki jak OilEx Spray marki Heus.
plamy oleju na kostce

Plamy z oleju na kostce – Pozbądź się plam!

Spray OilEx może się pochwalić świetnie skomponowanym składem, bogatym w skutecznie składniki aktywne, które sprawnie wnikają wgłąb, w czyszczoną powierzchnię kostki. Jest to produkt bardzo przemyślany – jego konsystencja z łatwością utrzymuje się nawet w przypadku pochyłej nawierzchni. Z powodzeniem czyści kostkę brukową, kamień naturalny, terakoty, cegły, a także prefabrykaty betonowe. Stosowanie sprayu jest niezwykle proste, a sam produkt cechuje się niezwykłą wydajnością, starczając na długi czas.

Usuwanie plam oleju z kostki brukowej – Ile kosztuje?

OilEx Spray marki Heus, mimo swojej wysokiej skuteczności, to przystępny cenowo preparat, prześcigający w tej kwestii swoją konkurencję. Jawi się jako szczególnie atrakcyjna opcja, zwłaszcza jeśli weźmie się przy tym pod uwagę dużą pojemność i jeszcze większą wydajność. Producent dba o to, by wysyłka była jak najbardziej sprawna i bezproblemowa, co jest dodatkowym atutem. Opinie zadowolonych użytkowników są zgodne – preparat w sprayu OilEx to najlepszy sposób na poradzenie sobie z plamami z oleju na kostce!

Usuwanie plam oleju z kostki brukowej – Opinie klientów

Od kilku lat prowadzę warsztat samochodowy, więc różne plamy z oleju to norma. Niestety większość preparatów po prostu nie działa. Tu jest inaczej. Szybko widać efekty. Jestem bardzo zadowolony, bo warsztat od razu wygląda bardziej schludnie.

Kostek

Nasz samochód często naprawiamy na podjeździe, niestety nie pomyśleliśmy żeby go zabezpieczyć i zrobiły się plamy. Znalazłam ten spray i to był od razu strzał w dziesiątkę bo naprawdę daje radę usunąć nawet duże plamy i robi to dokładnie. Polecam

Marta

Zazwyczaj nie bylo duzych plam w garazu wiec domowe sposoby jakos tam dawaly rade. Teraz sie niestety polalo duzo oleju i juz sie nie dalo doczyscic. Kupilem ten spray i bylem mocno zaskoczony bo idealnie doczyscil nawet te stare plamy. Nie sadzilem ze tak bedzie

Wojtek

Ogród wokół domu, to moja pasja, kostkę też trzeba czyścić żeby wyglądała ładnie. Tylko ten środek mnie nie zawiódł. Bardzo dobra cena a jakość niesamowita. Plamy da się usunąć bardzo szybko. Spray nie uszkadza powierzchni. Serdecznie polecam!

Teresa